Kredi Kartı İle Alışveriş

Bankanız kampanyalar düzenleyerek taksit sayısına göre alışverişinizdeki toplam tutar değişebilir, taksit erteleme gibi farklı hizmetler sunulabilir. Bu tür kampanyalar bankanıza göre değişiklik göstermektedir ve şirketimizin bilgisi dâhilinde olması durumunda websitemizde kampanyalar hakkında bilgilendirme yapmaktayız.

 

Kredi kartınızın hesap kesim tarihinden sonra sipariş toplam tutarı taksit sayısına bölünerek bankanız tarafından kredi kartı özetiniz yansıtılacaktır. Banka taksit tutarlarını küsurat farklarını dikkate alarak aylara eşit olarak dağıtmayabilir. Detaylı ödeme planınızın oluşturulması bankanız ile ilgilidir.

 

Diğer yandan vadesiz olmayan satışların yalnızca bankaların kredi kartları ile yapılması nedeniyle, alıcı, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca doğrulaması gerektiği, uygulanmakta olunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin banka ve alıcı arasındaki kredi kartı sözleşmesi kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir